ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
09.00
TRX
Core - Strengtn
09.00
10.00
Φίλιππος
TRX09:00 - 10:00
ABS & HIPS
Core - Strength
09.00
10.00
Φιλιώ
ABS & HIPS09:00 - 10:00
BODYPUMP 111
Strength
09.00
10.00
Παναγιώτης
BODYPUMP 1119:00 - 10:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Cardio - Strength - Core
09.00
10.00
Φίλιππος
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ09:00 - 10:00
BODYBALANCE 80
Yoga - Pilates - Tai Chi
09.00
10.00
Φιλιώ
BODYBALANCE 809:00 - 10:00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
BODYPUMP 111
Strength
15.00
16.00
Φίλιππος
BODYPUMP 11115:00 - 16:00
ABS & HIPS
Core - Strength
15.00
16.00
Φιλιώ
ABS & HIPS17:00 - 18:00
TRX
Core - Strengtn
15.00
16.00
Φιλιώ
TRX15:00 - 16:00
16.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης
16.00
17.00
17.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00

ABS & HIPS
Core - Strength
17.00
18.00
Φιλιώ
ABS & HIPS17:00 - 18:00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
17.00
18.00
Kids
Karate Kids (4-6)17:00 - 18:00
BODYPUMP 111
Strength
17.00
18.00
Φίλιππος
BODYPUMP 11117:00 - 18:00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
17.00
18.00
Kids
Karate Kids (4-6)17:00 - 18:00
PILATES CORE
Ειρήνη
17.00
18.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00


Karate Kids (4-6)
Αντώνης
17.00
18.00
Kids
Karate Kids (4-6)17:00 - 18:00
18.00
KARATE
Junior
18.00
19.00
Αντώνης
KARATE18:00 - 19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

U-BOUND
Cardio - Dance - Core
18.00
19.00
Χριστίνα
U-BOUND18:00 - 19:00
KARATE
Junior
18.00
19.00
Αντώνης
KARATE18:00 - 19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00
KARATE
Junior
18.00
19.00
Αντώνης
KARATE18:00-19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

U-BOUND
Cardio - Dance - Core
18.00
19.00
Χριστίνα
U-BOUND18:00 - 19:00
19.00
FITNESS KICK BOXING
Fight - Cardio
19.00
20.00
Αντώνης
FITNESS KICK BOXING19:00 - 20:00

RPM 81
Cardio - Strength
19.00
20.00
Παναγιώτης
RPM 8119:15 - 20:15

ZUMBA
Cardio - Dance
19.00
20.00
Χριστίνα
ZUMBA19:00 - 20:00

ZUMBA SUMMER
19.00
20.00

BODYPUMP 111
Strength
19.00
20.00
Φίλιππος
BODYPUMP 11119:00 - 20:00

BODYPUMP SUMMER
19.00
20.00

FUNCTIONAL TRAINING
Φιλιώ
19.00
20.00
Strangth - Cardio - Core
FUNCTIONAL TRAINING19:00 - 20:00

PILATES CORE
Ειρήνη
19.00
20.00

EXTREME CORE
ΕΙΡΗΝΗ
19.30
20.30
EXTREME CORE19:30 - 20:30

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Cardio - Strength - Core
20.00
21.00
Φίλιππος

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.30

YOGA & PILATES
Flex
21.00
22.00
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00

H.I.I.T.
Φίλιππος
21.00
22.00
Strength - Cardio - Core
H.I.I.T.21:15 - 22:15
Dance AEROBIC
Cardio - Dance
19.00
20.00
Χριστίνα
Dance AEROBIC19:00 - 20:00

Dance Aerobic
Cardio - Dance
19.00
20.00
Χριστίνα
Dance Aerobic19:00 - 20:00

Dance Aerobic
Cardio - Dance
19.00
20.00
Χριστίνα
Dance Aerobic19:00 - 20:00

FITNESS KICK BOXING
Fight - Cardio
19.00
20.00
Αντώνης
FITNESS KICK BOXING19:00 - 20:00

ORTHOSOMIKI SUMMER
Core
19.00
20.00
Παναγιώτης
ORTHOSOMIKI SUMMER19:00 - 20:00

Pilates for kids
Flex - Core - Strength
19.00
20.00
Ειρήνη

ZUMBA SUMMER
Zumba
19.00
20.00
Barbora
ZUMBA SUMMER19:00 - 20:00

BODYPUMP 111
Strength
19.00
20.00
Παναγιώτης
BODYPUMP 11119:00 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING
Φιλιώ
19.00
20.00
Strangth - Cardio - Core
FUNCTIONAL TRAINING19:00 - 20:00

STEP CLASSIC
BARBORA
19.00
20.00
STEP CLASSIC19:00-20:00
FITNESS KICK BOXING
Fight - Cardio
19.00
20.00
Αντώνης
FITNESS KICK BOXING19:00 - 20:00

ZUMBA
Cardio - Dance
19.00
20.00
Χριστίνα
ZUMBA19:00 - 20:00
BODYPUMP 111
Strength
19.00
20.00
Παναγιώτης
BODYPUMP 11119:00 - 20:00
20.00
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
20.00
21.00
Αντώνης


BODYBALANCE 80
Yoga - Pilates - Tai Chi
20.00
21.00
Φιλιώ
BODYBALANCE 8020:00 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
20.00
21.00
Fight - Cardio


STEP TIME
20.00
21.00

TRX
Core - Strengtn
20.00
21.00
Παναγιώτης
TRX20:15 - 21:15

RPM SUMMER
20.30
21.30

RPM 81
Cardio - Strength
21.00
22.00
Παναγιώτης
RPM 8121:15 - 22:15

KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
21.00
22.00
Αντώνης

BODYBALANCE 80
Yoga - Pilates - Tai Chi
21.00
22.00
Φιλιώ
BODYBALANCE 8021:00 - 22:00

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Παύλος
21.15
22.30
Room: 1

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.00

BODYPUMP SUMMER
20.30
21.30

CROSS FIT OPEN
Strength
21.00
22.00
Παναγιώτης
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:15

YOGA & PILATES
Flex
21.00
22.00
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00
BODYPUMP 111
Strength
20.00
21.00
Φίλιππος
BODYPUMP 11120:00 - 21:00

Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
20.00
21.00
Αντώνης



KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
21.00
22.00
Αντώνης
21.00
KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
21.00
22.00
Αντώνης
22.00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *