FITNESS TRAINING HALL

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX09:00 - 10:00
BODYPUMP 113
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP 11309:00 - 10:00
BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8009:00 - 10:00
15.00 - 16.00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11315:00 - 16:00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS15:00 - 16:00
17.00 - 18.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS17:00 - 18:00
ABS & HIPS
Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS17:00 - 18:00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11317:00 - 18:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα
18.00 - 19.00
U-BOUND
Cardio
Άννα
U-BOUND18:00 - 19:00
19.00 - 20.00
RPM 81
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM 8119:00 - 20:00

ZUMBA
Aerobic - Dance
Άννα
ZUMBA19:00 - 20:00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11319:00 - 20:00
Dance Aerobic
Dance
Άννα
Dance Aerobic19:00 - 20:00
BODYPUMP 113
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP 11319:00 - 20:00
ZUMBA
Aerobic - Dance
Άννα
ZUMBA19:00 - 20:00
20.00 - 21.00
BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8020:00 - 21:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Φίλιππος
TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX20:00 - 21:00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11320:00 - 21:00
21.00 - 22.00
YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00

H.I.I.T.
Strength - Cardio - Core
Φίλιππος
H.I.I.T.21:00 - 22:00
RPM 81
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM 8121:00 - 22:00

BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8021:00 - 22:00
CROSS FIT OPEN
Strength
Φίλιππος
CROSS FIT OPEN21:00 - 22:00

YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX09:00 - 10:00
20.00 - 21.00
TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX20:00 - 21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • TRX
    09.00 - 10.00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • TRX
    20.00 - 21.00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00
YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17.00 - 18.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα
20.00 - 21.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Φίλιππος

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
ZUMBA
Aerobic - Dance
Άννα
ZUMBA19:00 - 20:00
ZUMBA
Aerobic - Dance
Άννα
ZUMBA19:00 - 20:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
BODYPUMP 113
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP 11309:00 - 10:00
15.00 - 16.00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11315:00 - 16:00
17.00 - 18.00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11317:00 - 18:00
19.00 - 20.00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11319:00 - 20:00
BODYPUMP 113
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP 11319:00 - 20:00
20.00 - 21.00
BODYPUMP 113
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP 11320:00 - 21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 - 16.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS15:00 - 16:00
17.00 - 18.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS17:00 - 18:00
ABS & HIPS
Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS17:00 - 18:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8009:00 - 10:00
20.00 - 21.00
BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8020:00 - 21:00
21.00 - 22.00
BODYBALANCE 80
Flex - Strength
Φίλιππος
BODYBALANCE 8021:00 - 22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
RPM 81
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM 8119:00 - 20:00
21.00 - 22.00
RPM 81
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM 8121:00 - 22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
CROSS FIT OPEN
Strength
Φίλιππος
CROSS FIT OPEN21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
H.I.I.T.
Strength - Cardio - Core
Φίλιππος
H.I.I.T.21:00 - 22:00

ΤΡΙΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18.00 - 19.00
U-BOUND
Cardio
Άννα
U-BOUND18:00 - 19:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
Dance Aerobic
Dance
Άννα
Dance Aerobic19:00 - 20:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *