FITNESS TRAINING HALL

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS09:00 - 10:00
10.00 - 11.00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS15:00 - 16:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα
Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps15:00 - 16:00
18.00 - 19.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS18:00 - 19:00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS18:00 - 19:00
ZUMBA
Aerobic - Dance
Χριστίνα
ZUMBA18:00 - 19:00
19.00 - 20.00
Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps19:00 - 20:00

KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00 - 20:00

Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00
BODYPUMP
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP19:00 - 20:00

Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps19:00 - 20:00

KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00 - 20:00

Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00
BODYPUMP
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP19:00 - 20:00

KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00-20:00

Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00

U-BOUND
Cardio
Χριστίνα
U-BOUND19:00 - 20:00
BODYPUMP
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP19:00 - 20:00
20.00 - 21.00
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης

BODYBALANCE
Flex - Strength
Παναγιώτα
BODYBALANCE20:00 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης

TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX20:00 - 21:00
BODYPUMP
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP20:00 - 21:00

Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης
21.00 - 22.00
RPM Cycling
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM Cycling21:00 - 22:00

KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης
H.I.I.T.
Strength - Cardio - Core
Φίλιππος
H.I.I.T.21:00 - 22:00

KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης
CROSS FIT OPEN
Strength
Φίλιππος
CROSS FIT OPEN21:00 - 22:00

YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00
KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
20.00 - 21.00
TRX
Core - Strength
Παναγιώτης
TRX20:00 - 21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • TRX
    20.00 - 21.00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
YOGA & PILATES
Flex
Αντώνης
YOGA & PILATES21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα
15.00 - 16.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Core
Παναγιώτα

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18.00 - 19.00
ZUMBA
Aerobic - Dance
Χριστίνα
ZUMBA18:00 - 19:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10.00 - 11.00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer10:00 - 11:00
19.00 - 20.00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00
Pilates Reformer
Flex - Strength
Παναγιώτα
Pilates Reformer19:00 - 20:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
BODYPUMP
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP19:00 - 20:00
BODYPUMP
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP19:00 - 20:00
BODYPUMP
Strength
Παναγιώτης
BODYPUMP19:00 - 20:00
20.00 - 21.00
BODYPUMP
Strength
Φίλιππος
BODYPUMP20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09.00 - 10.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS09:00 - 10:00
15.00 - 16.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS15:00 - 16:00
18.00 - 19.00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS18:00 - 19:00
ABS & HIPS
Core - Strength
Παναγιώτα
ABS & HIPS18:00 - 19:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
20.00 - 21.00
BODYBALANCE
Flex - Strength
Παναγιώτα
BODYBALANCE20:00 - 21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
RPM Cycling
Cardio - Strength
Παναγιώτης
RPM Cycling21:00 - 22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
CROSS FIT OPEN
Strength
Φίλιππος
CROSS FIT OPEN21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
H.I.I.T.
Strength - Cardio - Core
Φίλιππος
H.I.I.T.21:00 - 22:00

ΤΡΙΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
U-BOUND
Cardio
Χριστίνα
U-BOUND19:00 - 20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 - 16.00
Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps15:00 - 16:00
19.00 - 20.00
Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps19:00 - 20:00
Kangoo Jumps
Strength - Cardio
Φίλιππος
Kangoo Jumps19:00 - 20:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19.00 - 20.00
KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00 - 20:00
KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00 - 20:00
KARATE
Fight - Cardio - Strength
Αντώνης
KARATE19:00-20:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
20.00 - 21.00
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης
Brazilian Jiu Jitsu
Fight - Cardio
Αντώνης

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21.00 - 22.00
KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης
KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης
KICK BOXING MUAY THAI
Fight - Strength
Αντώνης

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *