ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
09.00
TRX
Παναγιώτης
09.00
10.00
TRX09:00-10:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYPUMP
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYPUMP09:00-10:00
START FITNESS
Αντώνης
09.00
10.00
START FITNESS09:00-10:00
BODYBALANCE
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYBALANCE09:00-10:00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
BODYPUMP
Barbora
15.00
16.00
BODYPUMP15:00-16:00
ABS & HIPS
Φιλιώ
15.00
16.00
ABS & HIPS15:00 - 16:00

CROSS FIT POWERLIFTING
Αντώνης
15.00
16.00
TRX
Φιλιώ
15.00
16.00
TRX15:00-16:00
16.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης
16.00
17.00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00
Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00
17.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00

ABS & HIPS
Φιλιώ
17.00
18.00
ABS & HIPS17:00-18:00

ABS & HIPS
Φιλιώ
17.00
18.00
ABS & HIPS17:00-18:00

ZUMBA FOR KIDS
Barbora
17.00
18.00
Zumba For Junior
ZUMBA FOR KIDS17:00-18:00
BODYPUMP
Barbora
17.00
18.00
BODYPUMP16:30-17:30
PILATES CORE
Ειρήνη
17.00
18.00

ZUMBA FOR KIDS
Barbora
17.00
18.00
Zumba For Junior
ZUMBA FOR KIDS17:00-18:00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00


ZUMBA FOR KIDS
Barbora
17.00
18.00
Zumba For Junior
ZUMBA FOR KIDS17:00-18:00
18.00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

BODYBALANCE
Φιλιώ
18.00
19.00
BODYBALANCE18:00-19;00
BODYPUMP
Παναγιώτης
18.00
00.00
BODYPUMP18:00-19:00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

ZUMBA
Barbora
18.00
19.00
ZUMBA18:00-19:00
19.00
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

RPM
Παναγιώτης
19.00
20.00
19:15 - 20:15
RPM19:15 - 20:15

ZUMBA
Βarbora
19.00
20.00
ZUMBA19:00 - 20:00

ZUMBA SUMMER
19.00
20.00

BODYPUMP
Παναγιώτης
19.00
20.00
BODYPUMP19:00-20:00

BODYPUMP SUMMER
19.00
20.00

FUNCTIONAL TRAINING
Φιλιώ
19.00
20.00
FUNCTIONAL TRAINING19:00 - 20:00

PILATES CORE
Ειρήνη
19.00
20.00

EXTREME CORE
ΕΙΡΗΝΗ
19.30
20.30
EXTREME CORE19:30 - 20:30

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
20.00
21.00

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.30

CROSS FIT OPEN
Παναγιώτης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:15

YOGA & PILATES
Αντώνης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

ZUMBA STEP
Barbora
19.00
20.00
ZUMBA STEP19:15 - 20:15

STEP CLASSIC
BARBORA
19.00
20.00
STEP CLASSIC19:00-20:00
BODYPUMP
Barbora
19.00
20.00
BODYPUMP19:00-20:00

Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

TRX SUMMER
19.00
20.00
BODYPUMP
Παναγιώτης
19.00
20.00
BODYPUMP19:00-20:00
20.00

BODYBALANCE
Φιλιώ
20.00
21.00
BODYBALANCE20:00-21:00

STEP TIME
20.00
21.00

TRX
Παναγιώτης
20.00
21.00
TRX20:15 - 21:15

RPM SUMMER
20.30
21.30

AERIAL YOGA & PILATES
21.00
22.00
Φιλιώ

RPM
Παναγιώτης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
RPM21:15 - 22:15

KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Παύλος
21.15
22.30
Room: 1

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
20.00
21.00

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.00

BODYPUMP SUMMER
20.30
21.30

CROSS FIT OPEN
Παναγιώτης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:15

YOGA & PILATES
Αντώνης
21.00
22.00
YOGA & PILATES21:15 - 22:15


KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
21.00
AERIAL YOGA & PILATES
Φιλιώ
21.00
22.00

KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
22.00
23.00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *