ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
09.00
TRX
Παναγιώτης
09.00
10.00
TRX09:00-10:00
BODYPUMP
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYPUMP09:00-10:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYBALANCE
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYBALANCE09:00-10:00
10.00
START FITNESS
Αντώνης
10.30
11.30
START FITNESS10:30-11:30
START FITNESS
Aντώνης
10.30
11.30
START FITNESS10:30-11:30
AERIAL YOGA & PILATES
Φιλιώ
10.30
11.30
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
BODYPUMP
Barbora
15.00
16.00
BODYPUMP15:00 - 16:00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
15.00
16.00
ABS & HIPS
Φιλιώ
15.00
16.00
ABS & HIPS15:00 -16:00

CROSS FIT POWERLIFTING
Κωνσταντίνος
15.00
16.00
TRX
Φιλιώ
15.00
16.00
TRX15:00 - 16:00
16.00

PILATES 4KIDS
Barbora
16.00
17.00
PILATES 4KIDS16:00-17:00

ZUMBA 4KIDS
Barbora
16.00
17.00
ZUMBA 4KIDS16:00-17:00

ZUMBA 4KIDS
Barbora
16.00
17.00
ZUMBA 4KIDS16:00-17:00


ZUMBA 4KIDS
Barbora
16.00
17.00
ZUMBA 4KIDS16:00-17:00
17.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00

ABS & HIPS
Φιλιώ
17.00
18.00
ABS & HIPS17:00 - 18:00


ZUMBA 4KIDS
Barbora
17.00
18.00
ZUMBA 4KIDS17:00-18:00
BODYPUMP
Barbora
17.00
18.00
BODYPUMP17:00 - 18:00

PILATES CORE
Ειρήνη
17.00
18.00

ZUMBA 4KIDS
Barbora
17.00
18.00
ZUMBA 4KIDS17:00-18:00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00


18.00
KARATE KYOKUSHIN
ΑΝΤΩΝΗΣ
18.00
19.00
KARATE KYOKUSHIN18:00 - 19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

ZUMBA
Βarbora
18.00
19.00
ZUMBA18:00-19:00
AEROBIC
Barbora Κοσμίδου
18.00
19.00
AEROBIC18:00-19:00

MMA
Αντώνης
18.00
19.00
MMA18:00-19:00
KARATE KYOKUSHIN
ΑΝΤΩΝΗΣ
18.00
19.00
KARATE KYOKUSHIN18:00 - 19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

BODYBALANCE
Φιλιώ
18.00
19.00
BODYBALANCE18:00-19:00
BODYPUMP
Παναγιώτης
18.00
19.00
BODYPUMP18:00 - 19:00

MMA
Αντώνης
18.00
19.00
MMA18:00-19:00
KARATE KYOKUSHIN
ΑΝΤΩΝΗΣ
18.00
19.00
KARATE KYOKUSHIN18:00 - 19:00

KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

ZUMBA
Barbora
18.00
19.00
ZUMBA18:00-19:00
19.00
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

RPM
Παναγιώτης
19.00
20.00
RPM19:00-20:00

ZUMBA SUMMER
19.00
20.00

BODYPUMP
Παναγιώτης
19.00
20.00
BODYPUMP19:00 - 20:00

BODYPUMP SUMMER
19.00
20.00

PILATES CORE
Ειρήνη
19.00
20.00

EXTREME CORE
ΕΙΡΗΝΗ
19.30
20.30
EXTREME CORE19:30 - 20:30

FUNCTIONAL TRAINING
Φιλιώ
19.30
20.30

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.30

YOGA & PILATES
Αντώνης
21.15
22.15
YOGA & PILATES21:15 - 22:15

CROSS FIT OPEN
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21.15
22.30
CROSS FIT OPEN21:15- 22:30
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

ZUMBA STEP
Barbora
19.00
20.00
ZUMBA STEP19:00-20:00

STEP CLASSIC
BARBORA
19.00
20.00
STEP CLASSIC19:00-20:00

ABS & HIPS
ΕΙΡΗΝΗ
19.30
20.30
ABS & HIPS19:30-20:30


ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
20.00
21.00

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.00

BODYPUMP SUMMER
20.30
21.30

YOGA & PILATES
Αντώνης
21.15
22.15
YOGA & PILATES21:15-22:15

CROSS FIT OPEN
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21.15
22.30
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:30
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

RPM
Παναγιώτης
19.00
20.00
RPM19:00-20:00

TRX SUMMER
19.00
20.00
BODYPUMP
Παναγιώτης
19.00
20.00
BODYPUMP19:00-20:00
20.00
FITNESS KICK BOXING
Αντώνης
20.00
21.00


BODYBALANCE
Φιλιώ
20.00
21.00
BODYBALANCE20:00 - 21:00
FITNESS KICK BOXING
Αντώνης
20.00
21.00


STEP TIME
20.00
21.00

TRX
Παναγιώτης
20.00
21.00
TRX20:00 - 21:00

RPM SUMMER
20.30
21.30

AERIAL YOGA & PILATES
Φιλιώ
21.15
22.15

KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15

RPM
Παναγιώτης
21.15
22.15
RPM21:15-22:15

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Παύλος
21.15
22.30
Room: 1
BODYPUMP
Barbora
20.00
21.00
BODYPUMP20:00-21:00

FITNESS KICK BOXING
Αντώνης
20.00
21.00



KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
21.00
AERIAL YOGA & PILATES
Φιλιώ
21.15
22.15

KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
22.00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *