ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
09.00
ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
09.00
10.00
BODYPUMP 105
LesMills
09.00
10.00
Φιλιώ
BODYPUMP 10509:00 - 10:00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
BODYPUMP 105
LesMills
15.00
16.00
Barbora
BODYPUMP 10515:00-16:00
ABS & HIPS
Φιλιώ
15.00
16.00
ABS & HIPS15:00 - 16:00

CROSS FIT POWERLIFTING
Αντώνης
15.00
16.00
TRX
Φιλιώ
15.00
16.00
TRX15:00-16:00
16.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης
16.00
17.00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00
Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00

Karate Kids (4-6)
Αντώνης
16.00
17.00
16:15 - 17:00
Karate Kids (4-6)16:00 - 17:00
17.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00

ABS & HIPS
Φιλιώ
17.00
18.00
ABS & HIPS17:00-18:00

ABS & HIPS
Φιλιώ
17.00
18.00
ABS & HIPS17:00-18:00
PILATES CORE
Ειρήνη
17.00
18.00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ
Αντώνης Γιαννακίδης
17.00
18.00

18.00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00

BODYBALANCE 77
LesMills
18.00
19.00
Φιλιώ
BODYBALANCE 7718:00-19;00
BODYPUMP 105
LesMills
18.00
00.00
Παναγιώτης
BODYPUMP 10518:00-19:00
KYOKUSIN SUMMER
18.00
19.00
19.00
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

ZUMBA
Βarbora
19.00
20.00
ZUMBA19:00 - 20:00

ZUMBA SUMMER
19.00
20.00

BODYPUMP 105
LesMills
19.00
20.00
Παναγιώτης
BODYPUMP 10519:00-20:00

BODYPUMP SUMMER
19.00
20.00

PILATES CORE
Ειρήνη
19.00
20.00

EXTREME CORE
ΕΙΡΗΝΗ
19.30
20.30
EXTREME CORE19:30 - 20:30

ΟΡΘΟΣΩΜΙΚΗ
Φιλιώ
20.00
21.00

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.30

CROSS FIT OPEN
Παναγιώτης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:15

YOGA & PILATES
21:15 - 22:15
21.00
22.00
Αντώνης
YOGA & PILATES21:15 - 22:15
Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

ZUMBA STEP
Barbora
19.00
20.00
ZUMBA STEP19:15 - 20:15

FUNCTIONAL TRAINING
Φιλιώ
19.00
20.00
FUNCTIONAL TRAINING19:00 - 20:00

STEP CLASSIC
BARBORA
19.00
20.00
STEP CLASSIC19:00-20:00
BODYPUMP 105
LesMills
19.00
20.00
Μαρία
BODYPUMP 10519:00-20:00

Brazilian Jiu Jitsu
Αντώνης
19.00
20.00

TRX SUMMER
19.00
20.00
20.00

BODYBALANCE 77
LesMills
20.00
21.00
Φιλιώ
BODYBALANCE 7720:00-21:00

RPM 78
LesMills
20.00
21.00
Παναγιώτης
RPM 7819:15 - 20:15

STEP TIME
20.00
21.00

TRX
Παναγιώτης
20.00
21.00
TRX20:15 - 21:15

RPM SUMMER
20.30
21.30

KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Παύλος
21.15
22.30
Room: 1

Indoor Cycling Training
Θέη Χιονίδου
20.30
21.00

BODYPUMP SUMMER
20.30
21.30

CROSS FIT OPEN
Παναγιώτης
21.00
22.00
21:15 - 22:15
CROSS FIT OPEN21:15 - 22:15

YOGA & PILATES
21:15 - 22:15
21.00
22.00
Αντώνης
YOGA & PILATES21:15 - 22:15


KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
21.00
KICK BOXING MUAY THAI
ΑΝΤΩΝΗΣ
21.15
22.15
22.00
23.00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *